Maximum TV nedir, bizim hakkimiz´da neler bilmek istiyorsunuz ?

Cogumuzun bir çok vakit geçirdiği televizyon 2018 yılında tahtını internete TV´ye bırakti. İnternette yazı okumak yerine video içerikleri izlemeyi tercih eden kullanıcıların reklam sektörüne de yön verdiğini ifade ediliyor.

Özellikle sosyal mecralar daha fazla video içeriğe izleniyor ve burda Maximum TV´de tam sizin icin büyük bir firsat. Video içerikler sayesinde hem sosyal medya kullanan kitleye hem de medya içeriklere göz atan büyük çoğunluğa ulaşmak mümkün.

Maximum TV´de Reklam vermenin en kolay yolu Tanıtım Filmi,bu içeriklerin başında da tanıtım filmi geliyor. Markalar kurumsal tanıtım filmi çalışmalarına artık eskisinden daha fazla önem veriliyor. Avusturyanin ilk Türkce Radyo istasyonu olan Radyo Maximum tarafindan 17.02.2018 Tarihin´de kurulan Maximum TV yayin Hayatina baslamistir.

Hedefimiz siz degerli izleyicilerimize kaliteli yayinlar sunmak. Kanal icerigi olarak basda Avusturya ile ilgili Eglenceler , Konser ve bunun gibi görüntüleri sizlere sunmak ve tabikki Sarki Klipleri - Sinema Filmleri - Yeşilçam Filmleri - Youtube Vloglari - Komik Videolar,Belgeseler ve daha fazlasi ile sizlerleyiz.

Sosyal Medyalarimizda veya Sitemizden Avusturya ile ilgili Haberler paylasilmaktadir,onun yani sira dünya genelinden son dakika paylasimlar veya sizden gelen haberler paylasilmaktadir.

------------------------------------------------------------------

Maximum TV´de peki neler var ?

Firmalar icin Spot Cekimleriniz Yayinlanir Etkinlik ve Konser Cekimleri Maximum TV´de Yayinlanir En Özel Gecenizi Nisan , Kina , Dügün geceleriniz Maximum TV´de yayinlanir. Dügün çekimlerinizi Maximum TV'de yayınlayabilirsiniz,uzakta olan akrabalarınız veya ailenizin izlemesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kermes ve Toplanti Gecelerinizi Maximum TV´de yayinlanir.

 Maximum TV´de Yayin Akisi olarak neler var ?

Çocuklarınız icin hafta ici hergün saat 12:00'den itibaran Cizgi Fılm keyfı Hafta ici unutulmayan efsane Diziler saat 14:00'den itibaran Maximum TV'de. Unutulmayan Yeşilçam Filmleri Hafta ici hergün Maximum TV'de.Hafta Sonu Sinema Filmleriyle evlerinize konuk oluyoruz.

Sınema Keyfi Cuma ve Cumartesi günleri saat 19:00'dan itibaren Maximum TV'de. Detaylı Yayın Akısımızı Instagram Story (Durumlarimizdan) görebilirsiniz. Maximum TV izlemek icin www.tvmaximum.com adresinden veya üveyligi olanlar Tivix GO uygulamasindan Smart TV veya bazi ipboxlariniz´dan ULUSAL TR bölumünden izleyebilirsiniz.

İstek, Reklam,Is Yeri Cekimleriz,Ön Özel Gecenizi Maximum TV´de paylasmak icin bize Ulasin.